BioAffix Secure IO V3 geliştirildi

8 giriş ve 8 çıkışlı I/O modülü sayesinde tüm geçiş kontrol ve çevresel aygıtlarınızı kontrol edebilen güvenli iletişim modülü BioAffix® Secure I/O’nun son versiyonu olan BioAffix Secure I/O V3 geliştirildi. Alarmlar, manyetik kilitler, butonlar, turnikeler, kapılar, kabinetler, izleme kontakları ve sensörleri kontrol edebilen Secure I/O V3’ün üzerinde yer alan çift güç kaynağı; güvensiz ortama bağlı cihazların güç kaynakları ile güvenli ortamdaki cihazların güç kaynaklarını birbirinden ayırmaya imkan verir. Bu sayede güvensiz ortamdaki cihazlardan kaynaklanan kısa devrelere ve sabotajlara karşı korumalıdır.

BioAffix Secure I/O V3 ve BioAffix Gate cihazları arasındaki iletişim daima şifreli bir iletişim protokolü üzerinden gerçekleşir. BioAffix Secure I/O V3’ün şifreli iletişim protokolü sayesinde, kendisi ile iletişim halinde olan bir cihazın değiştirilmesi, iletişimin dinlenmesi (sniffing) veya araya girilmesi (man-in-the-middle) gibi saldırılarına karşı korumalıdır.

BioAffix Secure I/O V3 cihazının tüm giriş ve çıkışlarını, merkezi yönetim uygulaması BioAffix Management’ın üzerinde yer alan “Aktivite İş Akış Yönetim Modülü” sayesinde kolayca konfigure edebilirsiniz. Bu sayede yerinizden ayrılmadan BioAffix Secure I/O V3’e bağlı olan tüm cihazları kolaylıkla yönetebilirsiniz.

BioAffix Secure I/O V3 ile ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen, ürün sayfasını ziyaret ediniz.

Ankara'da geçiş kontrol ve güvenlik çözümleri üreten BioAffix markasına ait logo
Çağrı Merkezi:+90 850 305 66 37
Faks:+90 312 213 06 20
E-Posta:[email protected]

Çözümler

Geçiş Kontrol Çözümleri

Havalimanı Çözümleri

Mobil Güvenlik Çözümleri

Siber Güvenlik Çözümleri

Biyometrik Çözümler

Veri Merkezi Güvenliği Çözümleri

Yazıcı Güvenliği Çözümleri

Sağlık Çözümleri

© 2024 BioAffix®

Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Çerez Politikası