Çift antenli masaüstü tipi kart okuyucu BioAffix CardReader Desktop

BioAffix®
CardReader Desktop

Çift Antenli Temassız Kart Okuyucu

BioAffix ürünlerine USB arabirimi ile bağlanabilen ve masaüstü alanlarda kullanılmak için tasarlanmış evrensel kart okuyucu BioAffix CardReader Desktop ile tanışın.

Tüm Akıllı Kart Tiplerini Okuyabilir

Üzerinde yer alan çift anten sayesinde BioAffix CardReader Desktop, tüm temassız akıllı kart tiplerini destekler. MIFARE Classic, MIFARE DESfire ve HID iCLASS gibi yaygın olarak kullanılan kart tiplerini okuyabilir. Bu sayede BioAffix CardReader Desktop cihazını kullanmak için mevcut altyapınızı değiştirmenize gerek kalmaz.

Temassız Kart İle Güncelleme

Temassız akıllı kartlara yüklenen konfigürasyon dosyaları sayesinde BioAffix CardReader Desktop temassız bir şekilde güncelleyebilirsiniz.

Geniş Frekans Aralığı

BioAffix CardReader Desktop’ın 125 kHz, 134.2 kHz ve 13.56 MHz anten desteği sayesinde piyasa yer alan tüm düşük ve yüksek frekanslı kartları okuyabilir.

Kartta Biyometrik Özelliği

Organizasyonunuzda yer alan kullanıcılardan alınan biyometrik veriler, yine kişiye ait akıllı karta şifreli bir şekilde kaydedilmektedir. Bu sayede biyometrik verilerin sunucuda barındırılmasına gerek kalmadan kart ve biyometrik doğrulama işlemleri gerçekleştirilebilir.

Verimlilik Sağlayan Özellikler

BioAffix CardReader Desktop’ın geçiş kontrol ve kimlik doğrulama işlemlerinde kolaylık sağlamak için geliştirilen özelliklerine daha yakından bakın.

Sesli Geri Bildirim

BioAffix CardReader Desktop, doğrulama işlemleri sırasında, gerçekleştirilen işleme göre kullanıcılara sesli geri bildirimlerde bulunabilir.

Led Işıklı Geri Bildirim

Üzerinde yer alan led ışığı sayesinde doğrulama işlemleri sonucunda kullanıcıya geri bildirim verebilir.

Uzak Okuma Mesafesi

Yüksek ve düşük frekanslı antenleri sayesinde BioAffix CardReader Desktop, 10 cm mesafeye kadar temassız akıllı kartları başarılı bir şekilde okuyabilir.

BioAffix CardReader Desktop'ın Teknik Özelliklerini Keşfedin

Hayatınızı kolaylaştıracak teknik özelliklerine daha yakından bakın.

İlgili Ürünler

BioAffix CardReader Desktop ile birlikte kullanabileceğiniz ürünleri inceleyin

Yazılım

BioAffix Management

BioAffix OneServer

© 2024 BioAffix®

Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Çerez Politikası