BioAffix® Gate Power V2
Geçiş Kontrol Güvenliğinin Yeni Üssü

BioAffix® Gate Power V2, OSDP V2 bağlantı özelliği ile tüm altyapılarda çalışabilen fiziksel geçiş kontrol sistemidir. BioAffix Gate Power V2'nin sahip olduğu entegrasyon özellikleri sayesinde mevcut altyapınızı değiştirmeden tüm yeteneklerini kullanabilirsiniz.

BioAffix®  Gate Power V2
<span style="display:block; font-weight:600; font-size:24px;margin-top:20px; line-height: 1.3em">Geçiş Kontrol Güvenliğinin Yeni Üssü</span>

BioAffix® Gate Power V2 Nedir?​

İşletmenizde aktif olarak kullandığınız geçiş kontrol altyapısı ve mevcut okuyucularınız ile BioAffix Gate Power V2’yi entegre ederek rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu sayede BioAffix Gate Power V2’nin tüm özelliklerini, herhangi bir altyapı ve operasyonel maliyet harcamadan kullanabilirsiniz. BioAffix Gate Power V2’yi tek bir erişim noktasından kompleks ve birden fazla erişim noktasına sahip geniş alanlara kadar, her boyuttaki güvenlik ve erişim kontrolü ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz. Erişim kontrolünü sağlamayı amaçladığınız alanlardaki güvenlik düzeyini özelleştirme imkanı sunar.

Neden BioAffix® Gate Power V2?

BioAffix Gate Power değişen tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermek için tasarlanmış fiziksel geçiş kontrol sistemidir. Kapsamlı fiziksel bağlantı özellikleri sayesinde yüksek güvenlikli OSDP V2 bağlantı arayüzü ile hizmet verebilir. Tüm biyometrik tiplerini desteklemesi ve akıllı kart özelliğiyle geniş bir kullanım alanına sahiptir.

TURNİKELER

BioAffix Gate Power V2, turnike üzerindeki tüm okuyuculardan ve sensörlerden alınan bilgilere göre kimlik doğrulayarak geçiş yetkisi verir.

VERİ MERKEZLERİ

Kabinet montajına uygun  BioAffix Gate Secure I/O Plus 1632 ile kabinet içine monte edilerek geçiş kontrol güvenliğini tek başına yönetir.

KAPI GEÇİŞLERİ

Monte edildiği kapılarda yer alan biyometrik sensörler veya kart okuyucular ile birlikte kimlik doğrulaması yapar ve yetkili kişilerin geçişine izin verir.

BioAffix® Gate Power V2 İle Kontrol Edebileceğiniz Cihazlar

BioAffix Secure I/O Plus 1632 ve BioAffix Gate Force Mini’nin bir arada kullanıldığı BioAffix Gate Power V2 ile güvenlik elinizin altında.

Kuru kontak alabilen tüm cihazlar ile güvenli bir şekilde çalışabilen BioAffix Gate Power V2, geniş kullanım alanı ile ihtiyacınız olan birçok alanda güvenliği en üst seviyeye çıkarır.

Buton

Turnike

Kapı

Manyetik Kilt

Kabinet

Alarm

İzleme Kontağı

Sensör

TPM İle Verileriniz Daima Şifrelenerek Saklanır

BioAffix Gate Power V2’nin üzerinde dahili olarak yer alan TPM (Trusted Platform Module) modülü sayesinde verileriniz daima NATO standartlarında  şifreli bir şekilde kaydedilir. Cihazın saklama alanına yönelik bir saldırı olması durumunda, şifreli olarak kaydedilen veriler kesinlikle anlamlı bir şekilde okunamaz. Bu sayede, cihazın depolama alanına yetkisiz olarak fiziksel erişim sağlansa bile içerisinde yer alan verilerin tümü, anlamsız bir veri bütünü olarak görüntülenecektir.

Kolay Kurulum ve Servis Hizmeti

OSDP altyapısının kullanıldığı alanlarda geçiş kontrol sistemi tesisatlarının daha kolay monte edilmesini sağlamak için BioAffix® Gate Power V2’ye entegre edilen OSDP dağıtıcısı BioAffix®
Secure I/O Plus Terminal B32, kurulum ve servis hizmetlerinden tasarruf sağlar. 

BioAffix Gate Power V2'nin çift kapaklı yapısı montaj ve kablolama işlemlerinde kolaylık sağlar

Çift Kapaklı Tasarım

Çift kapaklı yapıya sahiptir. Arka kapak hızlı montaj, ön kapak servis ve bakım kolaylığı sağlar. BioAffix® Gate Power V2, gövdesel harekete izin veren çift kapaklı yapısıyla operasyonel verimliliğini üst seviyelere çıkarır.

BioAffix Gate Power V2'nin önden görünüşü

Durum Göstergesi

Üzerinde bulunan led panel, kapağın açılmasına gerek bırakmadan cihazın çalışma durumu ve performansı hakkında bilgi sağlar.

BioAffix Gate Power V2'nin içerisinde yer alan havalandırma kanalları sıcak havanın kolaylıkla kasanın dışına atılmasına imkan sağlar

Isı Denetimi ve İklimlendirme

Otomatik iklimlendirme yapabilen termostat ve fan desteği ile sıcaklık koşullarını uygun düzeyde tutar. Alt kısmında bulunan fan ile panel içinde hava dolaşımı sağlayarak üst kısmındaki hava kanallarından sıcak havanın dışarı çıkmasını sağlar.

Kullanım Kolaylığı

BioAffix Gate Power V2, gelişmiş entegrasyon yetenekleri ve kullanım kolaylığı sağlayan donatılarla güçlendirildi. 

Seri Port Bağlantısı

Üzerinde yer alan seri port bağlantı arayüzleri sayesinde 4 ayrı RS485 seri port bağlantısını destekler.

Led Göstergesi

LED göstergeleri sayesinde, üzerinde bağlı olan 4 Seri porttaki iletişimi tek seferde gözlemleyebilirsiniz.

Güç Kontrolü

BioAffix® Secure I/O Plus Terminal B32 sayesinde çevresel cihazların, enerji ve veri transferini tek noktadan yönetebilirsiniz.

Çevresel Aygıtlara Kolayca Entegre Edilir

Çok fazla doğrulama noktasına ihtiyaç duyulan alanlarda güvenli giriş/çıkış ihtiyacını karşılar. Üzerinde yer alan RS485, RS232 ve USB bağlantı arayüzleri ile tüm çevresel cihazlara kolaylıkla entegre olabilir. 

Yeni Nesil Protokol OSDP V2

BioAffix® Gate Power V2, sahip olduğu OSDP V2 (Open Supervised Device Protocol) desteği sayesinde erişim denetim altyapıları ile entegre olarak çalışır. Kritik öneme sahip kurum ve kuruluşlardaki modern güvenlik altyapılarında yaygın olarak kullanılan şifreli OSDP V2 altyapısı ile üst seviyede güvenlik sağlanmaktadır.

Kendi Başına Çalışmaya Devam Edebilir

Üzerinde yer alan 64 GB kapasiteli SSD diski sayesinde, cihazın sunucu ile bağlantısı kesilse bile günlük işlemlerini sorunsuz bir şekilde yerine getirmeye devam edebilir. Bu sayede işletmeniz daima güvende kalır.

Şifreli İletişim

BioAffix Gate Power V2 ile BioAffix® Secure I/O Plus 1632 arasındaki OSDP V2 altyapısının sağladığı şifreli iletişim protokolü sayesinde, cihazın çıkartılması, yerine başka bir cihazın takılması, iletişimin harici cihazlar ile dinlenmesi gibi tüm saldırı girişimlerine karşı güvenli bir koruma sağlar.

Akıllı Kontrol Paneli

BioAffix Management® yönetim yazılımı sayesinde tüm giriş ve çıkışları tek bir arayüz ile kontrol edilebilir.

Kısa Devre Koruması

BioAffix Secure I/O Plus Distributor cihazının çift güç kaynağı sayesinde kendisinden beslenen cihazlarda meydana gelebilecek kısa devrelere karşı korumalıdır.

Tek Merkezden Yönetilebilir

BioAffix® Gate Power V2’nin gelişmiş tüm özellikleri, BioAffix® Management merkezi yönetim uygulaması ile kontrol edilebilir. Bu sayede yerinizden ayrılmadan BioAffix Gate Power cihazının tüm özelliklerini uzaktan yönetebilirsiniz.

Yangın ve Sabotaj Alarmı

BioAffix® Secure I/O 1632’nin sunduğu yangın ve sabotaj alarmları için özelleştirilmiş girişler sayesinde bağlantılarınızı kolaylıkla yapabilir, bina otomasyon sistemleriyle de entegre edebilirsiniz.

Özel Senaryolar ile Konfigurasyon Özelliği

BioAffix® ürün ailesi merkezi yönetim programı BioAffix® Management ile, BioAffix® Gate Power V2’nin üzerindeki BioAffix® Secure I/O Plus 1632’deki tüm giriş/çıkış ünitelerini, belirleyeceğiniz özel senaryolara göre yapılandırabilirsiniz.

BioAffix® Gate Power V2’nin Bileşenlerini İnceleyin

BioAffix® Gate Force Mini

BioAffix® Secure I/O Plus 1632

BioAffix® Secure I/O Plus
Terminal B32

Galeri

BioAffix® Gate Power V2'nin Teknik Özelliklerini Keşfedin

Gelişmiş donanım mimarisine sahip teknik özelliklerine daha yakından bakın

İlgili Ürünler

BioAffix® Gate Power V2 ile birlikte kullanabileceğiniz ürünleri inceleyin

Giriş/Çıkış Ünitesi

Geçiş Kontrol

© 2024 BioAffix®

Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Çerez Politikası