Güvenli giriş-çıkış donanımı BioAffix Secure I/O Plus 422'ın üst ve alt kısımlarının göründüğü görseli

BioAffix®
Secure I/O Plus 422

Güvenli Giriş - Çıkış Donanımı

Mevcut Wiegand altyapısını değiştirmeden, altyapının OSDP ile çalışmasını sağlamak için tasarlanmış, üzerinde 4 adet girişi ve 2 adet çıkışı olan, paralel bağlanabilen güvenli giriş/çıkış donanımıdır.

OSDP V2’nin Gelişmiş Güvenlik Özellikleri İle Tanışın

BioAffix Secure I/O Plus 422 ile mevcut Wiegand altyapısını değiştirmeden, kapı kontrol cihazları ve kart okuyucuları  yüksek güvenlikli OSDP V2 altyapısı ile kullanabilirsiniz.

Akıllı Kontrol Paneli

BioAffix ürün ailesinin merkezi yönetim uygulaması olan BioAffix Management üzerinden tek arayüz ile tüm giriş ve çıkışları yönetebilirsiniz.

1U’dan Daha Küçük​

BioAffix Secure I/O Plus 422’nin kompakt yapısı ve 23 mm’lik küçük boyutu sayesinde, 1U yüksekliğindeki kabinetlere veya sigorta kutularına kolaylıkla montajlanabilir.

OSDP V2 Altyapısı

Erişim denetim altyapıları ile entegre olarak AES-128 şifreli iletişim altyapısı sayesinde yüksek güvenlik sunar.

BioAffix Secure I/O Plus 422'nin
Kullanım Alanları

BioAffix Secure I/O Plus 422 kuru kontak alabilen tüm cihazlar ile güvenli bir şekilde çalışabilir. Bu sayede geniş kullanım ile ihtiyacınız olan birçok alanda güvenliğinizi en üst seviyeye çıkartır.

Kapılar

Turnikeler

Butonlar

Manyetik Kilitler

Kabinetler

İzleme Kontakları

Sensörler

Alarmlar

Neden OSDP V2?

Geçiş kontrol sistemlerinde bir güvenlik standardı olarak kabul edilen OSPD V2 hem işlevsellik hem de yüksek güvenlik özelliklerini bir araya getirir. AES-128 şifreleme altyapısı ile maksimum güvenlik özellikleri sunar. Sabotajları engellemek için OSDP altyapısına sahip cihazlar, hattı sürekli olarak denetler. Geleneksel Wiegand altyapısına göre kablolama maliyetleri oldukça düşüktür ayrıca BioAffix Secure I/O Plus 422 kolay entegre edilebilir. Çift yönlü iletişim sayesinde denetimli bağlantı özelliği ile 32 adete kadar cihazı birbirine bağlayabilir.

DIN Ray Bağlantısı

DIN ray bağlantı noktası ile dilediğiniz herhangi bir alanda, BioAffix Secure I/O Plus 422 cihazını, kullanım amacınıza uygun olacak şekilde istediğiniz gibi konumlandırarak yerleştirebilirsiniz.

DIN montaj rayına bağlanmış güvenli giriş-çıkış donanımı BioAffix Secure I/O Plus 422

2 Giriş ve 1 Çıkışlı Bağlantı Noktaları

BioAffix Secure I/O Plus 442 her bir kapı için, 2 giriş ve 1 çıkış olarak tasarlandı. Bu sayede kapı tetikleme işlemi ile kapının açık veya kapalı olduğu bilgilerini kolaylıkla alabilirsiniz.

Adresleme anahtarı ve Wiegand bağlantı arayüzü yukarıdan gözüken güvenli giriş-çıkış donanımı BioAffix Secure I/O Plus 422

Yangın Bildirimi ve Sabotaj Alarmı​

Cihazın üzerinde yer alan bağlantı arayüzleri sayesinde yangın bildirimlerini ve sabotaj alarmlarını, BioAffix Secure I/O Plus 422 ile alabilirsiniz.

Güvenli giriş-çıkış donanımı BioAffix Secure I/O Plus 422'nin klemenslerinin ve bağlantı portlarının gözüktüğü yandan görünümü

Özel Senaryolar ile Konfigürasyon Özelliği​

BioAffix ürün ailesi merkezi yönetim yazılımı BioAffix Management ile, BioAffix Secure I/O Plus 422’nin üzerinde bulunan tüm giriş/çıkış ünitelerini, belirleyeceğiniz özel senaryolara göre yapılandırabilirsiniz.

Akıllı Kontrol Paneli İle Tek Noktadan Yönetim​

BioAffix Management merkezi yönetim uygulaması sayesinde, BioAffix Secure I/O Plus 422’nin tüm giriş ve çıkışlarını tek bir noktadan yönetebilirsiniz.

BioAffix Secure I/O Plus 422'nin Teknik Özelliklerini Keşfedin

Gelişmiş donanım mimarisine sahip teknik özelliklerine daha yakından bakın

İlgili Ürünler

BioAffix® Secure I/O Plus 422 ile birlikte kullanabileceğiniz ürünleri inceleyin

Geçiş Kontrol

Giriş/Çıkış Ünitesi

© 2024 BioAffix®

Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Çerez Politikası