BioAffix ürün ailesi Gençlik Bilişim Festivalinde sergilendi

Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 16-18 Mayıs tarihlerinde düzenlenen Gençlik Bilişim Festivali’nde BioAffix ürün ailesi cihazları, AselsanNet çatısı altında ziyaretçilerle buluştu.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu ile Türkiye Bilişim Derneği’nin desteği ile düzenlenen festivalde, kamu kurumları ve genç girişimciler tarafından geliştirilen bilişim projeleri sergilendi. Festival kapsamında gerçekleştirilen etkinlikler ile gençlere geleceğe yönelik bilişim vizyonunun kazandırılması hedefleniyor. Festival kapsamında Türkiye’nin önde gelen bilişim projeleri, kamu kuruluşları ve özel sektör temsilcileri tarafından gençlere detaylı bir şekilde anlatıldı.

Biyometrik ve geçiş kontrol güvenliği alanında BioAffix ürün ailesi cihazlarının sergilendiği AselsanNet standına genç bilişimcilerin ilgisi oldukça fazlaydı. Yenilenmiş BioAffix Gate Power – Yeni Nesil Geçiş Kontrol Paneli’nin yanı sıra, 3 boyutlu yüz tanıma teknolojisine sahip BioAffix Gate Vision cihazının sergilendiği alandaki ürünler ziyaretçiler tarafından ilgiyle incelendi. 3 gün süren festival, etkinlikler ve kapanış konseri ile son buldu.

Ankara'da geçiş kontrol ve güvenlik çözümleri üreten BioAffix markasına ait logo
Çağrı Merkezi:+90 850 305 66 37
Faks:+90 312 213 06 20
E-Posta:[email protected]

Çözümler

Geçiş Kontrol Çözümleri

Havalimanı Çözümleri

Mobil Güvenlik Çözümleri

Siber Güvenlik Çözümleri

Biyometrik Çözümler

Veri Merkezi Güvenliği Çözümleri

Yazıcı Güvenliği Çözümleri

Sağlık Çözümleri

© 2024 BioAffix®

Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Çerez Politikası