Yüksek Güvenlikli Merkezi Kimlik Doğrulama Sunucusu

Bilinen tüm saldırılara karşı güvenlik sağlayan BioAffix OneServer ile verileriniz daima güvende

BioAffix® OneServer Nedir?

Tüm BioAffix ürün ailesi için kullanılan ve cihazların veri tabanı ile gerçekleştireceği iletişimi, çift katmanlı SSL tüneli ve Mul-Sec iletişim protokolü ile destekleyerek gerçekleştiren üst düzey güvenlikli merkezi kimlik doğrulama yazılımıdır.

Nasıl Çalışır?

BioAffix ürün ailesi tarafından yapılan kayıt, doğrulama veya güncelleme işlemleri ile ilgili bilgileri, veri tabanı ile senkronize etme aşamasında güvenli bir iletişim protokolü üzerinden gerçekleştirerek aktarılmasını sağlar.

Entegrasyon Kolaylığı

Birçok işletme ve kurum tarafından kullanılan Active Directory, Web Servis, SYSLOG ve diğer veri tabanları yazılımları ile kolay bir şekilde entegre edilebilir.

Tüm Biyometrik Teknolojileri Destekler

BioAffix OneServer avuç içi damar izi, parmak izi, parmak damar izi, yüz tanıma ve iris tanıma gibi biyometrik teknolojiler ile birlikte çalışabilir.

Zamanlanmış Görevler

BioAffix OneServer’ın zamanlanabilir görevleri sayesinde rutin işlemlerinizin otomatik olarak yapılmasını sağlayabilirsiniz. Veri tabanı yedekleme, log yedekleme ve daha fazlası gibi birçok yönetimsel işlemi, zamanlanmış görevler sayesinde otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Gelişmiş Veri Tabanı Yönetimi

BioAffix OneServer’ın HSM (Hardware Security Module) güvenlik teknolojisi ile donatılmış veri tabanı yönetim özellikleri sayesinde yedekleme ve geri yükleme işlemleri yapabilir, veri tabanı loglarını kontrol edebilir ve raporlar üretebilirsiniz.

Planlı Veri Tabanı

BioAffix OneServer’ın planlı veri tabanı yedekleme özelliği sayesinde olası bir veri kaybı sorununu ortadan kaldırın. Belirleyeceğiniz aralıklarda BioAffix OneServer’ın alacağı veri tabanı yedekleri ile tüm bilgilere hakim olun.

Biyometrik ve Kart Okuyucu Yönetimi

BioAffix ürün ailesine ait biyometrik geçiş kontrol ve kart okuyucu cihazlarını, BioAffix OneServer ile yönetebilirsiniz. Mevcut akıllı kart yapınızı BioAffix OneServer’a tanımlayarak, aktif bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

BioAffix® OneServer'ın Yeteneklerini Keşfedin

Yüksek güvenlikli yönetimsel özelliklerine daha yakından bakın

İlgili Ürünler

BioAffix® OneServer ile birlikte kullanabileceğiniz ürünleri inceleyin

© 2024 BioAffix®

Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Çerez Politikası