BioAffix Management TAMS

Gelişmiş özelliklere sahip personel devam takibi ve süre yönetimi merkezi yönetim uygulaması

BioAffix Management TAMS, profesyonel işletmeler için tasarlanmış, personel devam takibi ve süre yönetimi yapabileceğiniz uygulamadır.

Kişiselleştirilebilir Raporlar Üretin

BioAffix Management TAMS sayesinde personellerin giriş-çıkış bilgileri, hakediş ve kesintileri, fazla mesaileri, izinleri ve çok daha fazlasını, tamamen isteğinize göre kişiselleştirebildiğiniz raporlar sayesinde kolaylıkla yönetebilirsiniz.

BioAffix Management TAMS ile kişiselleştirilmiş raporlar oluşturabilirsiniz

Vardiya Yönetimi Artık Çok Daha Kolay

BioAffix Management TAMS, aynı dönemde farklı çalışma vardiyalarında bulunan persoenllerin vardiya kayıtlarını tutar. Bu sayede personellerin hangi zaman aralığında çalışacağı kolaylıkla takip edilir.

Toplu Vardiya Tanımlama İle Zamandan Kazanın

BioAffix Management TAMS’ın toplu vardiya ekleme özelliği sayesinde, işletmeniz bünyesinde görev alan tüm personellere toplu olarak vardiya tanımlayarak zamandan kazanabilirsiniz.

Excel Dosyası ile Vardiya Ekleme Özelliği

BioAffix Management TAMS için hazırladığınız Excel uzantılı vardiya dosyası ile toplu vardiya ekleme işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Özel Alanlar ile Karmaşaya Son Verin

BioAffix’in öne çıkan yeteneği Özel Alan Ekleme özelliği sayesinde, BioAffix Management TAMS içerisinde tanımlayacağınız her özel alan ile vardiya ekleme işlemlerinde oluşabilecek tüm hataların önüne geçebilirsiniz. Bu sayede tek bir noktadan çok lokasyonlu işletmenizin vardiya takibini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Gelişmiş Arama ve Filtreleme Özelliği

BioAffix Management TAMS’ın gelişmiş arama özelliği ile personel, izin, vardiya, mesai ve diğer tüm başlıklar için filtreleme ve arama işlemlerini yapabilirsiniz. Ayrıca daha önce tanımladığınız özel alan bilgilerini de filtreleme işlemine dahil ederek istediğiniz sonuçlara nokta atışı erişebilirsiniz.

Departmana Göre Yetkilendirme

İşletmeler ve kurumlar için esnek yetkilendirme özelliklerine sahip olan BİoAffix Management TAMS ile IK departmanlarına özgü erişim yetkilendirmesi yapabilirsiniz. Özel olarak belirlediğiniz bu erişim yetkileri ile personel işlemlerini daha verimli bir şekilde yönetebilir ve bu işlemlere ait detaylı raporlar oluşturabilirsiniz.

İlgili Ürünler

BioAffix® Management TAMS ile birlikte kullanabileceğiniz ürünleri inceleyin

Yazılım

Kart Okuyucu

© 2024 BioAffix®

Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Çerez Politikası