Tüm biyometrik kimlik tipleri ile çalışabilen biyometrik kimlik doğrulama cihazı BioAffix Gate Force Mini

Tüm Biyometrik Tiplerini Destekleyen Kimlik Doğrulama Cihazı

Parmak izi, yüz tanıma, iris, retina, avuç içi damar izi ve diğer biyometrik tipleri ile temassız akıllı kart teknolojilerini destekleyen kimlik doğrulama cihazı BioAffix® Gate Force Mini'nin özelliklerini keşfedin.

Kendisi Küçük Yetenekleri Büyük

Turnike, kapı ve geçiş noktalarında kullanılabilen BioAffix Gate Force Mini, çok fonksiyonlu ve kolay entegre edilebilir özelliklerinin yanı sıra küçük ebatları sayesinde birçok alanda rahatlıkla kullanılabilen bir kimlik doğrulama cihazıdır.

Biyometrik Özelliği

Bilinen tüm biyometrik kimlik türleri çalışabilen BioAffix Gate Force Mini’yi dilediğiniz biyometrik kimlik türü ile kullanarak en fazla verimliliği sağlayabilirsiniz.

Akıllı Kart Özelliği

Bilinen tüm akıllı kart türleriyle çalışan BioAffix Gate Force Mini’yi kullanmak için mevcut akıllı kart altyapınızı değiştirmenize gerek yoktur.

Geniş Kullanım Alanı

BioAffix Gate Force Mini’yi güvenli yazıcı çözümlerinde, veri merkezleri ve kabinlerde, turnikelerde ve geçiş kontrol ünitelerinde üst düzey güvenlik için kullanabilirsiniz.

Fonksiyonel Güvenlik Özellikleri Performansla Buluştu

Dünyanın en gelişmiş biyometrik tabanlı geçiş kontrol çözümü olan BioAffix Gate Force Mini'nin fonksiyonel güvenlik özelliklerinden yararlanırken performansınızdan ödün vermeyin.

Kullanıcılar ve ziyaretçiler için zaman tabloları oluşturabilir ya da her kullanıcı için özel zaman tabloları tanımlayabilirsiniz.

BioAffix Gate Foce Mini ile organizasyonunuzda yer alan tüm kullanıcıları kaydedebilir, güncelleyebilir ve istediğiniz zaman silebilirsiniz.

Organizasyonunuzdaki tüm kullanıcılar için departmanlar oluşturabilir ve bu departmanları yönetebilirsiniz.

RS485 bağlantısı ile 16 adet BioAffix Secure I/O bağlantısı sağlayabilir. Bu sayede 128 giriş ve 128 çıkışı BioAffix Gate Force Mini ile aynı anda yönetebilirsiniz.

featured

OSDP V2 ve Wiegand Entegrasyonu

BioAffix Gate Force Mini, yeni nesil OSDP V2 (Open Supervised Device Protocol) ve geleneksel iletişim altyapısı Wiegand ile kolay bir şekilde entegre edilerek geçiş kontrol işlemlerini yönetir.

 

BioAffix Gate Force Mini'nin Kullanım Alanları

BioAffix Gate Force Mini’nin sahip olduğu gelişmiş entegrasyon yetenekleri, geçiş kontrol ve kimlik doğrulama güvenliği ihtiyacı olan birçok noktada kullanılabilmesini sağlar. Fiziksel geçiş noktaları olan turnikeler, kapılar ve mantrap geçiş noktalarında, veri merkezi gibi kritik öneme sahip alanlarda ise kapılarda ve kabinetlerde kullanılabilirken güvenli baskı çözümleri için yazıcılara da entegre edilir.

Yazıcı Çözümleri

Sahip olduğu USB bağlantı arayüzü sayesinde, yazıcılar ve baskı çözümleri ile bağlantı sağlayarak, gelişmiş baskı güvenliği sağlar.

Turnike Çözümleri

BioAffix Gate Force Mini, turnike içerisine yerleştirilerek biyometrik sensör ve kart okuyucudan aldığı bilgiler ile kimlik doğrulama işlemi yapar.

Veri Merkezi Çözümleri

Biyometrik sensörlere ve kart okuyuculara entegre edilerek çalışan BioAffix Gate Force Mini, geçiş kontrol sistemleri ile uyumlu bir şekilde çalışır.

Geçiş Kontrol Çözümleri

Biyometrik sensörlere ve kart okuyuculara entegre edilerek çalışan BioAffix Gate Force Mini, geçiş kontrol sistemleri ile uyumlu bir şekilde çalışır.

Her Zaman Güvende Kalın

Sahip olduğu geçiş kontrol yeteneklerinin yanı sıra, HSM ile desteklenen ve Ones Technology tarafından geliştirilen Mul-Sec modülü sayesinde geçiş kontrol ve kimlik doğrulama işlemlerinizi güvenlikten ödün vermeden gerçekleştirin.

BioAffix Gate Force Mini'nin Yetenekleri Organizasyonunuzu Güvende Tutacak

Sınırsız Kullanıcı

Sınırsız sayıdaki kullanıcı için, merkezi kullanıcı yönetim işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Sınırsız Log

Kullanıcılar ve cihazlar tarafından gerçekleştirilen tüm işlemler sınırsız sayıdaki loglar ile kayıt edilir.

Zaman Yönetimi

Organizasyonunuzdaki geçiş ve kullanıcı yönetim işlemleri için zamana yön verebilirsiniz.

Uzaktan Yönetim

BioAffix Gate Force Mini'nin tüm yönetimsel özelliklerini, bilgisayarın başından ayrılmadan yönetebilirsiniz.

Bölge Yönetimi

Organizasyonunuzu alanlara ayırarak her bölge için farklı yetkilendirme işlemleri yapabilirsiniz.

Anlık Cihaz Takibi

BioAffix® Management merkezi yönetim uygulamasına bağlı olan BioAffix Gate Force Mini cihazlarını yerinizden ayrılmadan kontrol ve takip edebilirsiniz.

BioAffix® Gate Force Mini'nin Güvenlik Özelliklerini Keşfedin

 NATO standartlarındaki güvenlik önlemleri ile organizasyonunuz daima güvende

İlgili Ürünler

BioAffix® Gate Force Mini ile birlikte kullanabileceğiniz ürünleri inceleyin

Giriş/Çıkış Ünitesi

Yazılım

© 2024 BioAffix®

Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Çerez Politikası