Biyometrik Linux Oturum Açma Uygulaması

Biyometrik Linux Oturum Açma Uygulaması

BioAffix® LinLogon Nedir?

BioAffix LinLogon, Linux tabanlı işletim sistemleri üzerinde, şifresiz biyometrik kimlik doğrulama işlemi ile oturum açmanızı sağlar.

Şifresiz Giriş

Kullanıcıların şifre bilgisini hatırlamasına gerek yoktur. Biyometrik kimlik bilgisi ile hızlı ve kolay bir şekilde oturum açabilirler.

Her Zaman Daha Güvenli

Biyometrik veriler kopyalanamadığı için yetkisiz oturum açma işlemleri gerçekleştirilemez.

Kolay Entegrasyon

Kolay ve kullanışlı entegrasyon arayüzleri ile Linux işletim sistemine hızlı bir şekilde entegre edilerek kullanıma hazır hale gelir.

Biyometrik Kimlik İle Linux Oturumu Açma

BioAffix LinLogon ile Linux tabanlı işletim sistemlerinde, oturum açma işlemlerinde şifreyi ortadan kaldırarak daha güvenli oturum açmanızı sağlar. Şifre ile giriş işlemlerinin hem güvenlik hem de hız sorunlarını ortadan kaldırır. Biyometrik verinin kopyalanamaması sebebiyle yetkisiz girişler engellenir.

BioAffix AppLogon Biyometrik Kimlik İle Uygulama İçi Yetkilendirme

Biyometrik Kimlik İle Uygulama İçi Yetkilendirme

BioAffix LinLogon ile birlikte kullanacağınız kurumsal uygulamalarınızda, kullanıcı tarafından uygulamada geçekleştirilecek onay işlemlerinin, yine kullanıcıya ait biyometrik kimlik ile onaylanmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede fiziksel olarak onay butonlarına ihtiyaç duymadan, tüm onay adımlarının, yalnızca yetkili kullanıcıya ait biyometrik kimlik ile hızlı ve yüksek güvenlikli bir şekilde onaylanmasını sağlayabilirsiniz.

BioAffix AppLogon Biyometrik Kimlik İle Yeniden Doğrulama

Biyometrik Kimlik İle Yeniden Doğrulama

BioAffix LinLogon ile, zaman aşımı nedeniyle kapanan kurumsal uygulamalarınızda, biyometrik kimlik ile yeniden doğrulama işlemi yaparak kurumsal uygulamanızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Hızlı ve yüksek güvenlikli biyometrik doğrulama işlemi sayesinde kullanıcı ve şifre bilgisini girmeden yalnızca biyometrik kimlik ile doğrulama yaparak işinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

BioAffix LinLogon, belirli Linux işletim sistemlerini desteklemektedir. İhtiyacınız olan biyometrik oturum açma işlemi için en az aşağıdaki işletim sistemi ürünlerini kullanıyor olmanız gerekmektedir.

19 ve Üzeri

19 ve Üzeri

9 ve Üzeri

BioAffix® LinLogon Nasıl Çalışır?

Hızlı ve Kolay kurulum özelliklerini keşfedin

İlgili Ürünler

BioAffix® LinLogon ile birlikte kullanabileceğiniz ürünleri inceleyin

Kart Okuyucu

© 2024 BioAffix®

Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Çerez Politikası