Taşınabilir Temassız Kart Okuyucu

4G ve Wireless desteğinin yanı sıra, yüksek güvenlik ve teknik gereksinimler nedeniyle kablosuz bağlantı kullanamayacak kurumlar için, masaüstü istasyonu ile ethernet bağlantısı sağlayabilen, zorlu koşullarda çalışması için tasarlanmış taşınabilir temassız kart okuyucu BioAffix Gate Handheld ile tanışın.

f_img
f_img
f_img

Kullanım Alanları

Gerçek zamanlı bağlantı ve hızlı veri aktarımı çözümleri için geliştirilen BioAffix Gate Handheld, zorlu çalışma alanlarında maksimum verimlilik sağlar.

Şantiyeler

Çalışan sayısının fazla olduğu geniş şantiye alanlarında, personel ve ziyaretçi doğrulama ile mesai takip işlemleri için kullanılabilir.

Ağ Erişimi Olmayan Yerler

BioAffix OneServer ile senkronizasyon sağladıktan sonra, sahip olduğu çevrimdışı çalışma özelliği ile ağ erişimi olmayan bölgelerde de çalışmaya devam eder. Tekrar bağlantı sağlandığı anda BioAffix Gate Handheld yeniden otomatik olarak senkronize olur.

Askeri Amaçlı Personel Devam Takibi

Askeri amaçlı zorlu çalışma koşullarında kimlik doğrulama işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirir.

Personel Servisleri

Kalabalık personel servislerinde kolaylıkla kimlik doğrulaması yapar.

Gelişmiş Özellikleri Zorlu Koşullar İçin Tasarlandı

Hücresel veya kablosuz ağ bağlantısının olmadığı alanlarda BioAffix Gate Handheld ile kolaylıkla geçiş kontrol işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Lokasyon Özelliği
Lokasyon Özelliği

Terminal cihazının GPS modülü sayesinde, BioAffix Gate Handheld ile yapılan tüm doğrulamaların lokasyonlarını BioAffix Management merkezi yönetim uygulaması ile takip edebilirsiniz.

Güvenli İletişim
Güvenli İletişim

Ones Technology tarafından geliştirilen çift katlı MUL-SEC SSL tüneli sayesinde BioAffix Gate Handheld ve BioAffix OneServer arasındaki veri trafiği, çift katlı SSL tüneli ile çevrelenmiş şifreli bir iletişim altyapısı ile gerçekleşir.

Hızlı Doğrulama
Hızlı Doğrulama

Dahili NFC özelliği sayesinde BioAffix Gate Handheld ile hızlı ve güvenli bir şekilde kimlik doğrulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Gelişmiş Entegrasyon
Gelişmiş Entegrasyon

Dahili NFC özelliği sayesinde BioAffix Gate Handheld ile hızlı ve güvenli bir şekilde kimlik doğrulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kendi Başına Çalışabilme
Kendi Başına Çalışabilme

Kullanıcı bilgilerini dahili hafızasına şifreli bir şekilde kaydederek, doğrulama işlemlerini BioAffix OneServer’a bağlı kalmadan gerçekleştirir.

Ethernet & 4G Wi-Fi Desteği
Ethernet & 4G Wi-Fi Desteği

İster 4G ve Wi-Fi ağlarına bağlanarak isterseniz masaüstü istasyonu ile ethernet bağlantısı sağlayarak doğrulama işlemlerini hız kesmeden yapabilirsiniz.

BioAffix® Gate Handheld'ın Teknik Özelliklerini Keşfedin

Yüksek güvenlikli yönetimsel özelliklerine daha yakından bakın

İlgili Ürünler

BioAffix® Gate Handheld ile birlikte kullanabileceğiniz ürünleri inceleyin

Yazılım

BioAffix Management

BioAffix OneServer

© 2024 BioAffix®

Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Çerez Politikası