BioAffix® Gate Power
OSDP V2 ve Wiegand Destekli Geçiş Kontrol Paneli

BioAffix® Gate Power, OSDP V2 ve Wiegand bağlantı özellikleri ile tüm altyapılarda çalışabilen fiziksel geçiş kontrol sistemidir. BioAffix Gate Power'ın sahip olduğu entegrasyon özellikleri sayesinde mevcut altyapınızı değiştirmeden tüm yeteneklerini kullanabilirsiniz.

BioAffix®  Gate Power
<span style="display:block; font-weight:600; font-size:24px;margin-top:20px; line-height: 1.3em">OSDP V2 ve Wiegand Destekli Geçiş Kontrol Paneli</span>

BioAffix® Gate Power Nedir?​

İşletmenizde aktif olarak kullandığınız geçiş kontrol altyapısı ve mevcut okuyucularınız ile BioAffix Gate Power’ı entegre ederek rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu sayede BioAffix Gate Power’ın tüm özelliklerini, herhangi bir altyapı ve operasyonel maliyet harcamadan kullanabilirsiniz. BioAffix Gate Power’ı tek bir erişim noktasından kompleks ve birden fazla erişim noktasına sahip geniş alanlara kadar, her boyuttaki güvenlik ve erişim kontrolü ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz. Erişim kontrolünü sağlamayı amaçladığınız alanlardaki güvenlik düzeyini özelleştirme imkanı sunar.

Neden BioAffix® Gate Power?

BioAffix Gate Power değişen tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermek için tasarlanmış fiziksel geçiş kontrol sistemidir. Kapsamlı fiziksel bağlantı özellikleri sayesinde hem geleneksel Wiegand protokolü hem de yüksek güvenlikli OSDP V2 bağlantı arayüzü ile hizmet verebilir.

TURNİKELER

BioAffix Gate Power, turnike üzerindeki tüm okuyuculardan ve sensörlerden alınan bilgilere göre kimlik doğrulayarak geçiş yetkisi verir.

VERİ MERKEZLERİ

BioAffix Gate Power, turnike üzerindeki tüm okuyuculardan ve sensörlerden alınan bilgilere göre kimlik doğrulayarak geçiş yetkisi verir.

KAPI GEÇİŞLERİ

Monte edildiği kapılarda yer alan biyometrik sensörler veya kart okuyucular ile birlikte kimlik doğrulaması yapar ve yetkili kişilerin geçişine izin verir. Aynı zamanda Wiegand arayüzü ile Geçiş Kontrol (Access Control) sistemleriyle de entegre çalışır.

BioAffix Gate Power İle Kontrol Edebileceğiniz Cihazlar

BioAffix Secure I/O, kuru kontak alabilen tüm cihazlar ile güvenli bir şekilde çalışabilir. Bu sayede geniş kullanım ile ihtiyacınız olan birçok alanda güvenliğinizi en üst seviyeye çıkartır.

Buton

Turnike

Kapı

Manyetik Kilt

Kabinet

Alarm

İzleme Kontağı

Sensör

TPM İle Verileriniz Daima Şifrelenerek Saklanır

BioAffix Gate Power’ın üzerinde dahili olarak yer alan TPM (Trusted Platform Module) modülü sayesinde verileriniz daima NATO standartlarında  şifreli bir şekilde kaydedilir. Cihazın saklama alanına yönelik bir saldırı olması durumunda, şifreli olarak kaydedilen veriler kesinlikle anlamlı bir şekilde okunamaz. Bu sayede, cihazın depolama alanına yetkisiz olarak fiziksel erişim sağlansa bile içerisinde yer alan verilerin tümü, anlamsız bir veri bütünü olarak görüntülenecektir.

Çevresel Aygıtlara Kolayca Entegre Edilir

Üzerinde yer alan RS485, RS232 ve USB bağlantı arayüzleri ile tüm çevresel cihazlara kolaylıkla entegre olabilir. 

Yeni Nesil Protokol OSDP V2

Sahip olduğu OSDP V2 (Open Supervised Device Protocol) desteği sayesinde erişim denetim altyapıları ile entegre olarak çalışır. Kritik öneme sahip kurum ve kuruluşlardaki modern güvenlik altyapılarında yaygın olarak kullanılan şifreli OSDP V2 altyapısı ile üst seviyede güvenlik sağlanmaktadır.

Wiegand Entegrasyonu

Geleneksel Wiegand bağlantı altyapınızı değiştirmeden BioAffix Gate Power ile geçiş denetim işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede BioAffix Gate Power’ın sunduğu tüm özelliklerden mevcut Wiegand altyapınız ile yararlanabilirsiniz.

Kendi Başına Çalışmaya Devam Edebilir

Üzerinde yer alan 64 GB kapasiteli SSD diski sayesinde, cihazın sunucu ile bağlantısı kesilse bile günlük işlemlerini sorunsuz bir şekilde yerine getirmeye devam edebilir. Bu sayede işletmeniz daima güvende kalır.

Şifreli İletişim

BioAffix Gate cihazları ile BioAffix® Secure I/O arasındaki şifreli iletişim protokolü sayesinde, cihazın çıkartılması, yerine başka bir cihazın takılması, iletişimin harici cihazlar ile dinlenmesi gibi tüm saldırı çeşitlerine karşı güvenli bir çalışma sunar.

Akıllı Kontrol Paneli

BioAffix Management® yönetim yazılımı sayesinde tüm giriş ve çıkışları tek bir arayüz ile kontrol edilebilir.

Kısa Devre Koruması

BioAffix Secure I/O cihazının çift güç kaynağı sayesinde kendisinden beslenen cihazlarda meydana gelebilecek kısa devrelere karşı korumalıdır.

Tek Merkezden Yönetilebilir

BioAffix Gate Power’ın gelişmiş tüm özellikleri, BioAffix Management merkezi yönetim uygulaması ile kontrol edilebilir. Bu sayede yerinizden ayrılmadan BioAffix Gate Power cihazının tüm özelliklerini uzaktan yönetebilirsiniz.

Galeri

BioAffix® Gate Power'ın Teknik Özelliklerini Keşfedin

Gelişmiş donanım mimarisine sahip teknik özelliklerine daha yakından bakın

İlgili Ürünler

BioAffix® Gate Power ile birlikte kullanabileceğiniz ürünleri inceleyin

Giriş/Çıkış Ünitesi

Yazılım

Kart Okuyucu

© 2024 BioAffix®

Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Çerez Politikası