Shape 01
Shape 02
Shape 03

BioAffix®
Secure I/O Plus 1632

16 Giriş - 32 Çıkışlı Yeni Nesil Güvenli Giriş - Çıkış Modülü

Yüksek Adetli Doğrulama Noktaları İçin Geliştirildi

BioAffix® Secure I/O Plus 1632, hem üzerinde yer alan giriş/çıkışlar hem de paralel bağlanabilen yapısı sayesinde, çok fazla doğrulama noktasına ihtiyaç duyulan alanlarda güvenli giriş/çıkış ihtiyacını gidermek için kullanılır.

Akıllı Kontrol Paneli

BioAffix Management merkezi yönetim yazılımı sayesinde tüm giriş ve çıkışları programlanabilir ve tek bir arayüz ile kontrol edilebilir.

Şifreli İletişim

BioAffix Gate cihazları ve BioAffix Secure I/O Plus 1632 arasındaki şifreli iletişim protokolü sayesinde, cihazın çıkartılması, yerine başka bir cihazın takılması, iletişimin harici cihazlar ile dinlenmesi gibi tüm saldırı çeşitlerine karşı güvenli bir çalışma sunar.

Kompakt Yapı

BioAffix Secure I/O Plus 1632’nin küçük boyutu ve kompakt yapısı sayesinde, 1U yüksekliğindeki kabinetlere kolaylıkla montajlanabilir.

BioAffix Secure I/O Plus 1632 DIN ray bağlantısı

DIN Ray Bağlantısı

DIN ray bağlantı noktası ile dilediğiniz herhangi bir alanda, BioAffix Secure I/O Plus 1632 cihazınızı, kullanım amacınıza uygun olacak şekilde istediğiniz gibi konumlandırarak yerleştirebilirsiniz.

BioAffix Secure I/O Plus 1632’nin Kullanım Alanları

BioAffix Secure I/O Plus 1632, kuru kontak alabilen tüm cihazlar ile güvenli bir şekilde çalışabilir. Bu sayede geniş kullanım ile ihtiyacınız olan birçok alanda güvenliğinizi en üst seviyeye çıkartır.

Buton

Turnike

Kapı

Manyetik Kilt

Kabinet

Alarm

İzleme Kontağı

Sensör

16 Çıkış ve 32 Giriş

BioAffix Secure I/O Plus 1632’nin üzerinde yer alan 16 çıkış rölesi, 16 adet kapı kilidini kontrol etmenizi sağlar. 32 adet girişi sayesinde ise bas buton ve akıllı kilit bağlantısı sağlayarak, kapı durumlarını kolaylıkla tek bir noktadan kontrol edebilirsiniz.

BioAffix Secure I/O Plus 1632

Özel Senaryolar ile Konfigurasyon Özelliği

BioAffix ürün ailesi merkezi yönetim yazılımı BioAffix Management ile, BioAffix Secure I/O Plus 1632’nin üzerinde bulunan tüm giriş/çıkış ünitelerini, belirleyeceğiniz özel senaryolara göre yapılandırabilirsiniz.

Yangın ve Sabotaj Alarmı

16 giriş ve 32 çıkışa ek olarak yangın ve sabotaj alarmları için özelleştirilmiş girişler sayesinde, bu bağlantılarınızı kolaylıkla yapabilir, bina otomasyon sistemleriyle de entegre edebilirsiniz.

BioAffix Secure I/O Plus 1632

BioAffix® Secure I/O Plus 1632'nin Teknik Özelliklerini Keşfedin

Gelişmiş donanım mimarisine sahip teknik özelliklerine daha yakından bakın

İlgili Ürünler

BioAffix® Secure I/O Plus 1632 ile birlikte kullanabileceğiniz ürünleri inceleyin

Geçiş Kontrol

Giriş - Çıkış Ünitesi

© 2024 BioAffix®

Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Çerez Politikası