Çift antenli turnike tipi temassız kart okuyucu BioAffix CardReader Turnstile

BioAffix®
CardReader Turnstile

Çift Antenli Temassız Kart Okuyucu

BioAffix ürünlerine USB arabirimi ile bağlanabilen ve harici olarak kullanılmak için tasarlanmış evrensel kart okuyucu BioAffix CardReader Turnstile ile tanışın.

BioAffix CardReader Turnstile

Tüm Akıllı Kart Tiplerini Okuyabilir

Üzerinde yer alan çift anten sayesinde BioAffix CardReader Turnstile, tüm temassız akıllı kart tiplerini okuyabilir. MIFARE Classic, MIFARE DESfire ve HID iCLASS gibi yaygın olarak kullanılan kart tiplerini okuyabilir. Bu sayede BioAffix CardReader Turnstile cihazını kullanmak için mevcut altyapınızı değiştirmenize gerek kalmaz.

Temassız Kart İle Güncelleme

Temassız akıllı kartlara yüklenen konfigürasyon dosyaları sayesinde BioAffix CardReader Turnstile’ı temassız bir şekilde güncelleyebilirsiniz.

Geniş Frekans Aralığı

BioAffix CardReader Turnstile’ın 125 kHz, 134.2 kHz ve 13.56 MHz anten desteği sayesinde piyasa yer alan tüm düşük ve yüksek frekanslı kartları okuyabilir.

Kartta Biyometrik Özelliği

Organizasyonunuzda yer alan kullanıcılardan alınan avuç içi damar izi biyometrik verisi, yine kişiye ait akıllı karta şifreli bir şekilde kaydedilmektedir. Bu sayede biyometrik verilerin sunucuda barındırılmasına gerek kalmadan kart ve biyometrik doğrulama işlemleri gerçekleştirilebilir.

Verimlilik Sağlayan Özellikler

BioAffix CardReader Turnstile’ın geçiş kontrol ve kimlik doğrulama işlemlerinde kolaylık sağlamak için geliştirilen özelliklerine daha yakından bakın.

Sesli Geri Bildirim

BioAffix CardReader Turnstile, geçiş kontrol işlemleri sırasında, gerçekleştirilen işleme göre kullanıcılara sesli geri bildirimlerde bulunabilir.

Led Işıklı Geri Bildirim

Üzerinde yer alan led ışığı sayesinde doğrulama ve geçiş işlemleri sırasında kullanıcıya geri bildirim verebilir.

Uzak Okuma Mesafesi

Yüksek ve düşük frekanslı antenleri sayesinde BioAffix CardReader Turnstile, 10 cm mesafeye kadar temassız akıllı kartları başarılı bir şekilde okuyabilir.

BioAffix CardReader Turnstile'ın Teknik Özelliklerini Keşfedin

Yüksek verimlilik sağlayacak teknik özelliklerine daha yakından bakın.

İlgili Ürünler

BioAffix® Gate Extreme ile birlikte kullanabileceğiniz ürünleri inceleyin

Geçiş Kontrol

BioAffix Gate Extreme

BioAffix Gate Smart

BioAffix Gate Force Mini

© 2024 BioAffix®

Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Çerez Politikası