BioAffix®<br>Secure I/O Slim
<span style="font-size:25px;">Güvenli İletişim Modülü</span>

BioAffix®
Secure I/O Slim
Güvenli İletişim Modülü

BioAffix® kimlik doğrulama ürün ailesi donanımlarına giriş/çıkış özelliği kazandıran ve kontak alabilen cihazları kontrol edebilen, özellikle veri merkezlerinin ihtiyaç duyduğu kabinet güvenliği için geliştirilmiş güvenli iletişim modülüdür.

Veri Merkezi Güvenliği Kontrolünüz Altında

Veri merkezleri, BioAffix Ürün Ailesi ile uçtan uca güvenli!

BioAffix Gate Extreme’in temassız avuç konumlandırma alanı sayesinde tüm kimlik doğrulama işlemlerini hiçbir yüzeye temas etmeden steril bir şekilde gerçekleştirin. Bu sayede temasa bağlı olarak bulaşan hastalıkların kişiden kişiye aktarılması riski tamamen ortadan kaldırılmıştır. Ayrıca mevcut avuç konumlandırma ünitesi, temassız BioAffix PalmGuide Touchless ile kolaylıkla değiştirilebilir.

Şifreli İletişim

BioAffix Gate cihazları ve BioAffix Secure I/O Slim arasındaki şifreli iletişim protokolü sayesinde, cihazın çıkartılması, yerine başka bir cihazın takılması, iletişimin harici cihazlar ile dinlenmesi gibi tüm saldırı çeşitlerine karşı güvenli bir çalışma sunar.

Akıllı Kontrol Paneli

BioAffix Management merkezi yönetim yazılımı sayesinde tüm giriş ve çıkışlar, tek bir arayüz ile kontrol edilebilir.

Kısa Devre Koruması

BioAffix Secure I/O Slim cihazının harici güç kaynağı sayesinde kendisinden beslenen cihazlarda meydana gelebilecek kısa devrelere karşı korumalıdır.

Kabinet Kapaklarını Yönetin

Kabinet güvenliği için özel geliştirilen BioAffix Secure I/O Slim, üzerinde yer alan 8 adet giriş ve 8 adet çıkış sayesinde, bir kabinet üzerindeki tüm alanları kontrol edebilir. İzleme özelliği sayesinde kabinet kapaklarının açık kaldığı bilgisini alabilirsiniz.

BioAffix Secure I/O Slim'in Kullanım Alanları

BioAffix Secure I/O Slim kuru kontak alabilen tüm cihazlar ile güvenli bir şekilde çalışabilir. Bu sayede geniş kullanım ile ihtiyacınız olan birçok alanda güvenliğinizi en üst seviyeye çıkartır.

Buton

Turnike

Kapı

Manyetik Kilt

Kabinet

Alarm

İzleme Kontağı

Sensör

Aktivite İş Akışları İle Kolay Konfigürasyon

BioAffix Gate ürünlerine bağlanabilen BioAffix Secure I/O Slim cihazını, BioAffix ürünlerinin merkezi yönetim uygulaması olan BioAffix Management ile kontrol edebilirsiniz.  Organizasyonunuzun ihtiyaçları kapsamında oluşturacağınız aktivite iş akışları sayesinde tüm giriş ve çıkış işlemlerini konfigüre edebilirsiniz.

Akıllı Kontrol Paneli İle Merkezi Yönetim

BioAffix Management merkezi yönetim uygulaması sayesinde, BioAffix Secure I/O Slim’in sahip olduğu tüm giriş ve çıkışları tek bir noktadan yönetebilirsiniz.

BioAffix Secure I/O Slim'in Teknik Özelliklerini Keşfedin

Gelişmiş donanım mimarisine sahip teknik özelliklerine daha yakından bakın

İlgili Ürünler

BioAffix Secure I/O Slim ile birlikte kullanabileceğiniz ürünleri inceleyin

Geçiş Kontrol

© 2024 BioAffix®

Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Çerez Politikası