BioAffix®
CardReader Wall

Çift Antenli Temassız Kart Okuyucu

OSDP V2 ve Wiegand altyapısı ile tüm temassız akıllı kartları okuma özelliğine sahip olan BioAffix CardReader Wall’un özelliklerini inceleyin

OSDP, Cipurse ve Wiegand desteğine sahip, tüm akıllı kart tiplerini okuyabilen BioAffix CardReader Wall duvar tipi kart okuyucu
OSD V2 ve AKİS altyapısına sahip duvar tipi temassız kart okuyucu BioAffix CardReader Wall

Tüm Akıllı Kart Tiplerini Okuyabilir

Üzerinde yer alan çift anten sayesinde BioAffix CardReader Wall tüm temassız akıllı kart tiplerini okuyabilir. TÜBİTAK tarafından geliştirilen AKİS işletim sistemine sahip akıllı kartların yanı sıra, MIFARE Classic, MIFARE DESfire ve HID iCLASS gibi yaygın olarak kullanılan kart tiplerini destekler. Bu sayede BioAffix CardReader Wall cihazını kullanmak için mevcut altyapınızı değiştirmenize gerek kalmaz.

Yeni Nesil Protokol
OSDP V2

Sahip olduğu OSDP V2 (Open Supervised Device Protocol) desteği sayesinde erişim denetim altyapıları ile entegre olarak çalışır. Kritik öneme sahip kurum ve kuruluşlardaki modern güvenlik altyapılarında yaygın olarak kullanılan şifreli OSDP V2 altyapısı ile üst seviyede güvenlik sağlanmaktadır.

Wiegand Entegrasyonu

Geleneksel Wiegand bağlantı altyapınızı değiştirmeden BioAffix CardReader Wall ile geçiş denetim işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede BioAffix CardReader Wall’ın sunduğu tüm özelliklerden mevcut Wiegand altyapınız ile yararlanabilirsiniz.

Temassız Kart İle Güncelleme

Temassız akıllı kartlara yüklenen konfigrasyon dosyaları sayesinde BioAffix CardReader Wall’u temassız bir şekilde güncelleyebilirsiniz.

API Desteği

BioAffix CardReader Wall’un sahip olduğu API entegrasyon özelliği sayesinde diğer geçiş kontrol sistemleri ile entegre bir şekilde kullanılabilir. Bu sayede mevcut altyapınızı tamamen değiştirmenize gerek kalmadan BioAffix CardReader Wall’un gelişmiş güvenlik özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Kullanım Alanları

BioAffix CardReader Wall’un geçiş kontrol ve kimlik doğrulama işlemlerinde kolaylık sağlamak için geliştirilen özelliklerine daha yakından bakın.

Sesli Geri Bildirim

BioAffix CardReader Wall, geçiş kontrol işlemleri sırasında, gerçekleştirilen işleme göre kullanıcılara sesli geri bildirimlerde bulunabilir.

Led Işıklı Geri Bildirim

Sahip olduğu RGB renkli led ışığı sayesinde doğrulama ve geçiş işlemleri sırasında kullanıcıya geri bildirim verebilir.

Uzak Okuma Mesafesi

Yüksek ve düşük frekanslı antenleri sayesinde BioAffix CardReader Wall, 10 cm mesafeye kadar temassız akıllı kartları başarılı bir şekilde okuyabilir.

Galeri

BioAffix CardReader Wall'un Teknik Özelliklerini Keşfedin

Yüksek verimlilik sağlayacak teknik özelliklerine daha yakından bakın.

İlgili Ürünler

BioAffix® CardReader Wall ile birlikte kullanabileceğiniz ürünleri inceleyin

Geçiş Kontrol

BioAffix Gate Extreme

BioAffix Gate Smart

BioAffix Gate Force Mini

BioAffix Gate Power

© 2024 BioAffix®

Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Çerez Politikası