Uygulamalara Entegre Edilebilen
Biyometrik Kimlik Doğrulama Uygulaması

Uygulamalara Entegre Edilebilen
Biyometrik Kimlik Doğrulama Uygulaması

BioAffix® AppLogon Nedir?

Kurumlar ve organizasyonlar tarafından geliştirilen uygulamalarda oturum açma,  uygulama içi yetkilendirme ve yeniden doğrulama işlemleri için kullanılan sunucu tabanlı ve uygulamalara entegre edilebilen biyometrik ve/veya kart tabanlı kimlik doğrulama uygulamasıdır.

Şifresiz Giriş

Kullanıcıların şifresini hatırlamasına gerek yoktur. Hızlı ve kolay bir şekilde biyometrik ile oturum açabilirler.
 

Her Zaman Daha Güvenli

Biyometrik veriler kopyalanamadığı için yetkisiz oturum açma girişimleri sonuçsuz kalır.

Kolay Entegrasyon

Entegrasyon arayüzleri ile kolay bir şekilde entegre edilerek kullanıma hazır hale gelir.

Biyometrik Kimlik ile Uygulamada Oturumu Açma

BioAffix AppLogon ile kurumsal web sitenizde, ERP ve CRM gibi proje yönetim uygulamalarında ya da bankacılık uygulamalarındaki oturum açma işlemlerinde şifreyi ortadan kaldırarak daha güvenli oturum açmanızı sağlar. Şifre ile giriş işleminin neden olduğu hem güvenlik hem de hız sorunlarını ortadan kaldırır. Biyometrik verinin kopyalanamaması sebebiyle yetkisiz girişler engellenir.

Biyometrik Kimlik ile Uygulama İçi Yetkilendirme

BioAffix AppLogon ile birlikte kullanacağınız kurumsal uygulamalarınızda, kullanıcı tarafından uygulamada geçekleştirilecek onay işlemlerinin, yine kullanıcıya ait biyometrik  kimlik ile onaylanmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede fiziksel olarak onay butonlarına ihtiyaç duymadan, tüm onay adımlarının, yalnızca yetkili kullanıcıya ait biyometrik kimlik ile hızlı ve yüksek güvenlikli bir şekilde onaylanmasını sağlayabilirsiniz.

BioAffix AppLogon Biyometrik Kimlik İle Uygulama İçi Yetkilendirme
BioAffix AppLogon Biyometrik Kimlik İle Yeniden Doğrulama

Biyometrik Kimlik İle Yeniden Doğrulama

BioAffix AppLogon ile, zaman aşımı nedeniyle kapanan kurumsal uygulamalarınızda, biyometrik kimlik ile yeniden doğrulama işlemi yaparak kurumsal uygulamanızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Hızlı ve yüksek güvenlikli biyometrik doğrulama işlemi sayesinde kullanıcı ve şifre bilgisini girmeden yalnızca biyometrik kimlik ile doğrulama yaparak işinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Kurumsal Renklerinize Uygun Temanızı Oluşturun

BioAffix AppLogon’un sahip olduğu tema oluşturma özelliği sayesinde, uygulamalarınızda ve web servislerinizde kullanacağınız BioAffix AppLogon arayüzünü kurumsal renklerinize göre ayarlayabilirsiniz.

Dilediğiniz Servisle Entegre Edin

Web servis ve veri tabanlarının yanı sıra LDAP protokolü, Microsoft Active Directory, OpenLDAP ve Personel Veri Tabanları üzerinde okuma ve yazma işlemleri yapabilir.

Tüm Biyometrik Teknolojileri Destekler

Avuç içi damar izi, parmak izi, parmak damar izi, yüz tanıma ve iris tanıma gibi biyometrik teknolojiler ile birlikte çalışabilir.

BioAffix® AppLogon Nasıl Çalışır?

Hızlı ve Kolay kurulum özelliklerini keşfedin

İlgili Ürünler

BioAffix® AppLogon ile birlikte kullanabileceğiniz ürünleri inceleyin

Kart Okuyucu

© 2024 BioAffix®

Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Çerez Politikası