Biyometrik Windows Oturum
Açma Uygulaması

Biyometrik Windows Oturum 
Açma Uygulaması

BioAffix® WinLogon Nedir?

BioAffix WinLogon, Microsoft Windows işletim sisteminde oturum açma ihtiyacı duyduğunuz
her noktada size şifresiz biyometrik kimlik doğrulama güvenliği sağlar.

Şifresiz Giriş

Kullanıcıların şifresini hatırlamasına gerek yoktur. Hızlı ve kolay bir şekilde biyometrik ile oturum açabilirler.
 

Her Zaman Daha Güvenli

Biyometrik veriler kopyalanamadığı için yetkisiz oturum açma işlemleri gerçekleştirilemez.

Kolay Entegrasyon

Entegrasyon arayüzleri ile kolay bir şekilde entegre edilerek kullanıma hazır hale gelir.

Biyometrik Kimlik İle Windows Oturumu Açma

BioAffix WinLogon, Windows işletim sisteminde oturum açma işlemlerinde, şifre bilgisini ortadan kaldırarak daha güvenli oturum açmanızı sağlar. Şifre ile giriş işlemlerinde meydana gelen hız ve güvenlik sorunlarını ortadan kaldırır. Biyometrik verinin kopyalanamaması sayesinde yetkisiz girişler kesin olarak engellenir.

Biyometrik Kimlik İle Uzak Masaüstü Bağlantısı

BioAffix WinLogon ile Windows işletim sistemini kullanarak yapacağınız uzak masaüstü bağlantısında, şifre bilgisini ortadan kaldırarak biyometrik kimlik bilginizle giriş yapabilirsiniz. Bu sayede uzak masaüstü bağlantısında, meydana gelebilecek olası bir yetkisiz işlemi engelleyebilirsiniz.

Biyometrik Kimlik İle VPN Bağlantısı

VPN bağlantısında yapacağınız oturum açma işlemleri için, biyometrik kimliğinizi kullanarak BioAffix WinLogon ile oturum açabilirsiniz. Biyometrik kimlik bilginiz sayesinde, şifre bilgisini ortadan kaldırarak VPN bağlantılarınızı daha güvenli hale getirebilirsiniz. Biyometrik kimliğinizle gerçekleştirdiğiniz VPN bağlantılarınıza yetkisiz kişiler tarafından asla erişim sağlanamaz.

Farklı Kullanıcı Olarak Çalıştır

Windows işletim sistemi üzerinde “Farklı Kullanıcı Olarak Çalıştır” özelliğini kullanmak için yapacağınız doğrulama işlemini, BioAffix WinLogon’u kullanarak biyometrik kimliğinizle yapabilirsiniz. Şifre kullanma ihtiyacını ortadan kaldıran biyometrik kimlik bilgisi sayesinde, kullanıcıya özel olan biyometrik veri, şifre bilgisi gibi kopyalanamadığı için oturum açma işlemlerinizi üst düzey güvenlik altyapısında gerçekleştirebilirsiniz.

BioAffix AppLogon Biyometrik Kimlik İle Uygulama İçi Yetkilendirme

Biyometrik Kimlik İle Uygulama İçi Yetkilendirme

BioAffix WinLogon ile birlikte kullanacağınız kurumsal uygulamalarınızda, kullanıcı tarafından uygulamada geçekleştirilecek onay işlemlerinin, yine kullanıcıya ait biyometrik kimlik ile onaylanmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede fiziksel olarak onay butonlarına ihtiyaç duymadan, tüm onay adımlarının, yalnızca yetkili kullanıcıya ait biyometrik kimlik ile hızlı ve yüksek güvenli şekilde onaylanmasını sağlayabilirsiniz.

Biyometrik Kimlik İle Yeniden Doğrulama

BioAffix WinLogon ile zaman aşımı nedeniyle kapanan kurumsal uygulamalarınızda, biyometrik kimlik ile yeniden doğrulama işlemi yaparak uygulamanızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Hızlı ve yüksek güvenlikli biyometrik doğrulama işlemi sayesinde kullanıcı ve şifre bilgisini girmeden yalnızca biyometrik kimlik ile doğrulama yaparak işinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

BioAffix AppLogon Biyometrik Kimlik İle Yeniden Doğrulama

BioAffix® WinLogon Nasıl Çalışır?

Hızlı ve Kolay kurulum özelliklerini keşfedin

İlgili Ürünler

BioAffix® WinLogon ile birlikte kullanabileceğiniz ürünleri inceleyin

Kart Okuyucu

© 2024 BioAffix®

Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Çerez Politikası