Gelişmiş güvenlik protokollerine sahip BioAffix Gate Handheld üretildi

BioAffix biyometrik kimlik doğrulama ürün ailesinin en genç üyesi olan BioAffix Gate Handheld üretildi. Gate ailesinin yeni ürünü, taşınabilir temassız kart okuyucu, 4G ve/veya wireless bağlantı teknolojisiyle yerel bağlantının mümkün olmadığı ortamlarda, kimlik doğrulama işlemlerinizi kesintisiz bir şekilde yürütmenize imkan tanıyor.

BioAffix Gate Handheld, çalışan sayısının fazla olduğu şantiye alanlarında, ağ erişiminin mümkün olmadığı yerlerde, askeri çalışma koşullarında veya personel servislerinde yapılacak geçiş takiplerinde kullanılmak üzere geliştirilmiştir.

ISO/IEC 14443 ve ISO 15693 Standartlarında Kart Okuyucu

Android işletim sistemi ve dahili NFC (Near Field Communication) modülü sayesinde MIFARE, ISO/IEC 14443 ve ISO 15693 standardı kartları başarılı bir şekilde okuyabilir. Kullanıcı bilgilerini dahili hafızasında şifreli bir şekilde depolama özelliğine sahip olan Gate Handheld, bu sayede çevrim içi ve çevrim dışı olarak doğrulama yapılmasına imkan sağlar.

Gelişmiş Güvenlik Özellikleri

Ones Technology tarafından geliştirilen MUL-SEC Çift Katlı SSL teknolojisi ile çevrelenmiş veri trafiği, çift katmanlı güvenlik altyapısı ile sağlanıyor ve yüksek güvenlikten hiçbir koşulda taviz vermeden doğrulama işlemlerinizi gerçekleştiriyor. BioAffix Gate Handheld hızlı ve kolay entegrasyon kabiliyeti ile tüm BioAffix ürün ailesi yazılımlarının yanı sıra API desteği ile mevcut altyapılara rahatlıkla entegre edilir.

Bir diğer özelliği olan dahili SAM (Secure Access Module) modülü entegrasyonu, NATO seviyesinde güvenlik imkânı sağlamaktadır. Bu sayede Gate Handheld’de kullanacağınız SAM kart ile cihazınızın güvenlik ve kriptografi yeteneklerini çok daha ileri seviyeye taşıyabilirsiniz

BioAffix Gate Handheld hakkında daha fazla bilgi almak için ürünün web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ankara'da geçiş kontrol ve güvenlik çözümleri üreten BioAffix markasına ait logo
Çağrı Merkezi:+90 850 305 66 37
Faks:+90 312 213 06 20
E-Posta:[email protected]

Çözümler

Geçiş Kontrol Çözümleri

Havalimanı Çözümleri

Mobil Güvenlik Çözümleri

Siber Güvenlik Çözümleri

Biyometrik Çözümler

Veri Merkezi Güvenliği Çözümleri

Yazıcı Güvenliği Çözümleri

Sağlık Çözümleri

© 2024 BioAffix®

Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Çerez Politikası