BioAffix Securitex Eurasia 2016 Turkey etkinliğinde kendi geliştirdiği ürün ailesiyle katılım sağladı

Güvenlik ve bilişim teknolojileri alanında hizmet veren firmaların yer aldığı ve 24-27 Mart tarihinde Ankara Congresium Fuar Merkezi`nde gerçekleştirilen Securitex Eurasia 2016 Turkey fuarında BioAffix, ürün ailesi ile boy gösterdi.

BioAffix tarafından, tamamen yerli mühendisler tarafından geliştirilen BioAffix WinLogon ve BioAffix AppLogon biyometrik kimlik doğrulama uygulamaları ile dünyanın en gelişmiş avuç içi damar izi tabanlı biyometrik geçiş kontrol sistemi olan BioAffix Gate Extreme ve turnikelere entegre edilebilen BioAffix Gate Turnstile ürünleri, bilişim ve teknolojik alandaki gelişmeleri yakından takip eden görücülere tanıtıldı. Kamu kurumları ve özel sektörden birçok üst düzey yetkilinin ziyaretçi olarak katılım gösterdiği fuarda, BioAffix ürün ailesinin sahip olduğu yerli ve yenilikçi teknolojileri yine ziyaretçiler tarafından yakından takip edildi.

Sektörüne yön veren teknolojik gelişmeleri ile, güvenlik ve bilişim alanında ürettiği yenilikçi ürünleri sayesinde başta kamu kurumları olmak üzere, özel sektörde de yer alan birçok firma için yüksek güvenlik çözümleri sunan BioAffix standını, fuarın son gününe kadar ziyaret edebilirsiniz.

Ankara'da geçiş kontrol ve güvenlik çözümleri üreten BioAffix markasına ait logo
Çağrı Merkezi : +90 850 305 66 37
Faks : +90 312 213 06 20
E-Posta : [email protected]

Çözümler

Geçiş Kontrol Çözümleri

Havalimanı Çözümleri

Mobil Güvenlik Çözümleri

Siber Güvenlik Çözümleri

Biyometrik Çözümler

Veri Merkezi Güvenliği Çözümleri

Yazıcı Güvenliği Çözümleri

Sağlık Çözümleri

© 2023 BioAffix®

Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Çerez Politikası