BioAffix Gate Power Geliştirildi

OSDP ve Wiegand destekli geçiş kontrol paneli BioAffix® Gate Power, Ones Technology”nin bir yıllık Ar-GE faaliyetleri sonucunda geliştirildi. BioAffix Gate Power, turnikeler, veri merkezleri, kabinetler ve kapı geçişleri güvenliği için üretilmiş bir geçiş kontrol panelidir.

BioAffix Gate Power, gücünü aldığı BioAfffix Gate Force Mini ve BioAffix® Secure I/O’nun tüm özelliklerini içinde barındırır. Üzerinde yer alan 8 giriş ve 8 çıkışlı I/O modülü sayesinde tüm geçiş kontrol cihazlarınızı ve çevresel aygıtlarınızı kontrol edebilirsiniz.

BioAffix Gate Force Mini ile avuç içi damar izi, yüz tanıma, parmak izi, iris-retina tarama ve diğer sensörlerin yanı sıra istediğiniz temassız akıllı kart teknolojisi ile çalışabilirken 4 çekirdekli 2,4 Ghz hızındaki işlemcisi ve yüksek RAM kapasitesi ile tüm biyometrik sensörlerde yüksek performans sağlar. BioAffix Gate Force Mini, biyometrik ve kartlı geçişin birlikte veya ayrı kullanılmak istendiği, turnike, kapı, geçiş kontrol noktaları, veri merkezleri ve kabinetleri, yazıcı güvenliği gibi her noktada sistemlere hızlı ve kolay bir şekilde entegre olmak için tasarlanan, çok fonksiyonlu bir kimlik doğrulama ve geçiş kontrol cihazıdır. Üzerinde bulunan 5 adet bağımsız RS485, 1 adet bağımsız RS232 ve 2 adet USB bağlantı arayüzü ile tüm çevresel aygıtlarla kolaylıkla entegre olabilir. Aynı zamanda Wiegand çıkışıyla da geçiş kontrol sistemlerine rahatlıkla entegre olabilir. Tek bir RS485 hattından 32 adet BioAffix Secure I/O’yu yönetebilen BioAffix Gate Force Mini, toplamda 160 giriş ve 160 çıkışı aynı anda yönetebilir.

BioAffix Gate ürünlerine bağlanan BioAffix Secure I/O V3 cihazını, merkezi yönetim uygulaması olan BioAffix Management yazılımı ile kontrol edebilirsiniz. BioAffix Management yazılımı içerisinde yer alan “Aktivite İş Akış Yönetim Modülü” sayesinde tüm giriş çıkışları kolayca konfigüre edebilirsiniz.

BioAffix Gate Power ile ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen, ürün sayfasını ziyaret ediniz.

Ankara'da geçiş kontrol ve güvenlik çözümleri üreten BioAffix markasına ait logo
Çağrı Merkezi:+90 850 305 66 37
Faks:+90 312 213 06 20
E-Posta:[email protected]

Çözümler

Geçiş Kontrol Çözümleri

Havalimanı Çözümleri

Mobil Güvenlik Çözümleri

Siber Güvenlik Çözümleri

Biyometrik Çözümler

Veri Merkezi Güvenliği Çözümleri

Yazıcı Güvenliği Çözümleri

Sağlık Çözümleri

© 2024 BioAffix®

Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Çerez Politikası