BioAffix® OneServer'ın Güvenlik Özellikleri

HSM modülü ve Mul-Sec katmanı ile güvenliğin tadını çıkarın

Çift Katmanlı SSL Tüneli

BioAffix OneServer tüm yazılımlarla olan iletişimini çift katmanlı SSL (Secure Socket Layer) tüneli aracılığı ile gerçekleştirir. Bu sayede cihazlar arasındaki iletişim takip edilemez bir hale getirilir. Sunucu ve yazılımlar arasındaki bu güvenli iletişim “Package Time Stamp” ve “Dijital Sertifika Doğrulama” özellikleriyle desteklenmektedir.

HSM Modülü ile Yüksek Güvenlik

HSM (Hardware Security Module) modülü sayesinde kullanıcıların kimlik, biyometrik ve geçiş bilgileri gibi kişiye özel olan tüm veriler BioAffix OneServer sunucusunun HSM ile sağladığı entegrasyon sayesinde şifreli bir şekilde veritabanına yazılır ve veritabanından okunur. BioAffix ürün ailesi cihazlarının geçiş ve doğrulama işlemleri için kullanacağı tüm veriler, yazma ve okuma işlemleri sırasında gelişmiş, güncel ve yüksek güvenlikli kriptografi işlemlerinden geçerek, dışarıdan dinlenmesi ve okunması imkansız hale getirilir. Bu sayede bilgi işlem biriminde görev alan personeller de dahil olmak üzere, HSM ile şifrelenmiş veriler üçüncü kişiler tarafından hiçbir şekilde okunamaz.

HSM (Hardware Security Module) ile OneServer ve BioAffix cihazları arasındaki kişisel verilern tamamı şifreli bir şekilde veri tabanına yazılır.

Mul-Sec Katmanı ile Koruma

Ones Technology tarafından geliştirilen Mul-Sec (Multi Layer Secure Communication) çift katmanlı güvenlik tüneli sayesinde, BioAffix OneServer ile BioAffix cihazları arasında sağlanan tüm bağlantılar, şifreli bir iletişim protokolü üzerinden gerçekleştirilir. Bu sayede cihaz ve sunucu arasında gerçekleştirilen veri trafiğini dinlenemez ve okunamaz hale getirir.

Aktif-Aktif Çalışma Özelliği

Birbirinden bağımsız olarak, birden fazla farklı lokasyonda konumlandırılmış ve yine birden fazla veritabanı ile sürekli iletişim halinde kalarak veri transferini kesintisiz olarak sağlarken olası bir veri kaybını da engeller.

BioAffix® OneServer'ın Entegrasyon Yeteneklerini Keşfedin

Kolay ve çözüm yaratan entegrasyon özelliklerine daha yakından bakın

© 2024 BioAffix®

Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Çerez Politikası