BioAffix® OneServer'ın Entegrasyon Yetenekleri

BioAffix OneServer’ın kolay ve çözüm yaratan entegrasyon özelliklerini keşfedin.

Entegrasyon Yetenekleri ile BioAffix OneServer Karşınızda

Gelişmiş senkronizasyon özellikleri BioAffix OneServer’ı her altyapı için uygun hale getirir.

Sınırsız Kullanıcı Desteği

BioAffix ürün ailesine ait cihazları, ihtiyaçlarınıza dahilinde, BioAffix OneServer ile senkronizasyon bağlantısı sağlayarak istediğiniz sayıda cihazı aktif bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bağımsız Modül Kontrolü

BioAffix OneServer’ın gelişmiş arayüzü sayesinde üzerinde bağlı olan tüm BioAffix ürünlerini ayrı ayrı modüller halinde yöneterek her cihazı özel şekilde konfigüre edebilirsiniz.

Kolay Entegrasyon

BioAffix OneServer’ın sahip olduğu gelişmiş entegrasyon yeteneği ile Active Directory, Web Servis, SYSLOG ve veritabanları ile kolaylıkla entegre edilebilir.

Özel Senkronizasyon

Organizasyonunuzda mevcut olarak kullandığınız ERP yazılımı ve siber güvenlik sistemlerine entegrasyon sağlayarak aktif bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu sayede mevcut altyapınızda hiçbir değişiklik yapmadan BioAffix OneServer’ı kullanabilirsiniz.

Kart Okuyucu Modülü

BioAffix OneServer’ın Wiegand ve OSDP V2 desteği sayesinde istediğiniz tip manyetik kartları tanımlayarak kullanabilirsiniz.

Veri Tabanı Yedekleme

BioAffix OneServer, üzerinde işlem yaptığı tüm veritabanları için “Zamanlanmış Yedekleme Görevleri” oluşturarak olası bir veri kaybını önler. Aktif bir kullanıcı olmasa dahi BioAffix OneServer çalıştığı sürece veritabanı yedekleme işlemlerini otomatik olarak yürütecektir.

Tüm Biyometrik Tipleri ile Uyumlu

Organizasyonunuzda yer alan avuç içi damar izi, yüz, parmak izi, iris ve bilinen diğer tüm biyometrik teknolojiler ile BioAffix OneServer aktif bir şekilde çalışabilir.

API Yönetimi

BioAffix OneServer’ın web servis API desteği sayesinde, BioAffix OneServer’ın sahip olduğu tüm özellikleri web ve masaüstü ortamlarında kullanabilir ve yönetebilirsiniz.

Wiegand Yönetimi

BioAffix OneServer’ın Wiegand yönetim özelliği sayesinde, diğer geçiş kontrol cihazları ile iletişim kurabilir. Bu sayede mevcut altyapınızda hiçbir değişiklik yapmadan BioAffix OneServer’ı kullanabilirsiniz.

Esnek Entegrasyon Yeteneği

Gelişmiş entegrasyon yetenekleri ile, BioAffix OneServer’ı yangın ve acil durum alarm sistemlerine entegre edebilir, yüksek güvenlik amacı ile kullanılan video yönetim sistemleri ile birlikte sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

© 2024 BioAffix®

Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Çerez Politikası