BioAffix Management’in
Yeni Yönetimsel Özelliklerini Keşfedin

BioAffix Management, geliştirilen yeni özellikleri ve .NET 6 altyapısı ile, fonksiyonel yönetim özelliklerini artık çok daha performanslı sunuyor. Kullanıcı, bölge, zaman, geçiş kontrol yönetimi ve daha birçok yeni özelliği keşfedin.

Tübitak AKIS Desteği

CC EAL güvenlik sertifikasına sahip olan ve Tübitak tarafından geliştirilen yerli ve milli akıllı kart işletim sistemi Tübitak AKIS desteği ile yüksek güvenlik özellikleri sunar.

Kişisel Bilgiler Artık Gizlenebiliyor

BioAffix Gate ürün ailesi cihazlarından geçiş yapan kullanıcıların kişisel bilgileri artık gizlenebiliyor. Bu sayede KVKK (Kişisel Verilerin Korunması Kanunu) ve GPPR (General Data Protection Regulation) yönetmeliklerine tamamen uygun şekilde, kurumunuzdaki geçiş kontrol işlemlerini yönetebilirsiniz.

.Net 6 Yapısı ile Daha Yüksek Performans

.Net 6 framework’u ile geliştirilen BioAffix Management’ın yönetimsel araçları artık çok daha hızlı ve performanslı.

UTC Desteği

Farklı zaman dilimlerinde kullanılabilmesi için BioAffix Management’e UTC desteği eklendi.

Yetki Kopyalama Özelliği

Kullanıcıların sahip olduğu yetkileri, diğer kullanıcılara kolaylıkla kopyalayabilirsiniz. Bu sayede kullanıcılar için tek tek yetki ayarlamanıza gerek kalmadan, tüm yetki işlemlerini kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İçerideki Kişi Sayısı ve Alan Dolu Özelliği

Oluşturduğunuz bölgelerdeki kayıtlı kişilerin ve ziyaretçilerin sayısını anlık olarak gösterebilir. BioAffix cihazınızı harici bir monitöre bağlayarak istediğiniz alanlarda içerideki kişi sayısını gösterebilirsiniz. Ayrıca “Dolu Alan” özelliği sayesinde, bölgedeki maksimum kişi sayısına ulaşıldığında, yeni kişilerin geçişine izin verilmez.

Özelleştirilebilir Tema

Artık BioAffix cihazlarına bölge ve lokasyona göre tema oluşturabilme desteği eklendi. Bu sayede belirlediğiniz bölgeler ve konumları için, birbirinden farklı temalar oluşturarak kullanabilirsiniz.

OSDP V2 Güncellemesi

Geleneksel iletişim protokollerine göre yüksek güvenlik özelliklerine sahip OSDP iletişim altyapısı, güncel ve daha güvenli V2 versiyonuna güncellendi. Artırılmış güvenlik, iki yönlü iletişim ve düşük maliyetler ile OSDP V2 altyapısı sizi daima güvende tutacak.

GPS Destekli Doğrulama

BioAffix Gate Handheld temassız kart okuyucu ile GPS destekli doğrulama özelliği eklendi.

© 2024 BioAffix®

Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Çerez Politikası