BioAffix® Management'ın Geçiş Kontrol Yetenekleri

Kullanıcı Özel Zaman Yönetimi

Organizasyonunuzda görev alan tüm kullanıcılar için özel zaman aralıkları belirleyebilirsiniz. Bu sayede kullanıcı, yetki süresi dışında kalan zamanda, departmanlar arasında geçiş işlemlerini gerçekleştiremez.

Uzaktan Cihaz Yönetimi

BioAffix Management ile organizasyonunuzda bulunan tüm BioAffix ürün ailesini yerinizden ayrılmadan kontrol edip, cihaza ait arıza ve durum bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıntılı Kullanıcı Gruplama

BioAffix Management ile yetki atamaları yapabileceğiniz kullanıcı grupları oluşturabilirsiniz. Bu sayede geçiş ve cihaz kullanma yetkilerini grup bazında gerçekleştirerek birden çok kullanıcıya ait yetkilerde kolaylıkla söz sahibi olabilirsiniz.

Bölge Yönetim Özelliği

Organizasyonunuzun yapı planına uygun olarak BioAffix Management ile mantıksal bölgeler ve bu bölgelere ait doğrulama noktaları oluşturabilirsiniz. Bu sayede BioAffix ürünlerini ilgili bölgelere atarak birimleri ya da kalabalık çalışma ortamlarının geçiş işlemlerini kontrol altına alabilirsiniz. 

Arıza Takip Özelliği

BioAffix Management’a bağlı olan tüm cihazlar tarafından oluşturulan arıza kayıtlarını görüntüleyebilirsiniz. Oluşturacağınız özel filtreler ile hızlı ve kolay bir şekilde arızaları listeleyebilirsiniz.

BioAffix Management'ın Entegrasyon Yeteneklerini Keşfedin

Tüm altyapılar için uygun olan entegrasyon yeteneklerini inceleyin

© 2024 BioAffix®

Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Çerez Politikası