Gate ailesinin yeni üyesi BioAffix Gate Power V2

BioAffix Gate ürün ailesinin yeni üyesi BioAffix Gate Power V2, 1 yıllık AR-GE süresi sonunda geliştirildi. İçerisinde BioAffix Secure I/O Plus, BioAffix Secure I/O Plus Terminal, BioAffix Secure I/O Distributor ve BioAffix Gate Force Mini cihazlarına yer verilen Power V2,  büyük alanlardaki çok sayıdaki kapı ve kapı manyetik kilitlerin yönetilmesi için tasarlandı.

16 giriş ve 32 çıkışa sahip olan BioAffix Gate Power V2, bu sayede 16 adet kapıyı butonu, kilidi ve kapı izleme donanımları ile birlikte tam kapsamlı olarak yönetebilir. BioAffix Gate Power V2’nin dahili kısa devre koruması sistemi sayesinde, üzerinde bağlı bulunan donanımlardan herhangi birinin düşmesi durumunda, diğer kanallardaki cihazlar bu durumdan etkilenmeyerek çalışmaya devam edebilir. Ayrıca cihazın içinde yer alan termostat ve fan sayesinde, cihazın sıcaklığı en optimum seviyede tutularak sistemin sağlıklı bir şekilde çalışması sağlanıyor.

Gelişmiş OSDP Dağıtıcı

Power V2’nin içinde yer alan BioAffix Secure I/O Terminal cihazı ile, OSDP altyapısına sahip geçiş kontrol sistemleri, Power V2 sistemine kolaylıkla dahil edilebiliyor. Sahip olduğu 32 adet RS485 seri port bağlantı arayüzü ile, geçiş kontrol sistemlerinin tesisat ve montaj maliyetlerini kolaylaştırırken, bağlı olduğu çevresel cihazların enerji ve veri transferini tek bir noktadan gerçekleştirerek güvenle kullanılmasını sağlar.

Güvenli Giriş / Çıkış Modülü

Yüksek adetli doğrulama noktaları için geliştirilen BioAffix Secure I/O Plus, üzerinde yer alan giriş / çıkış portları ve paralel bağlantı özelliği sayesinde, çok fazla doğrulama noktası ihtiyacı olan alanlarda güvenli giriş / çıkış ihtiyacını karşılar. Şifreli iletişim altyapısı sayesinde cihazın çıkartılması, yerine başka bir cihazın takılması, iletişimin harici cihazlar ile dinlenmesi ve diğer saldırılara karşı korumalıdır. Ayrıca DIN ray bağlantısı sayesinde 1U yüksekliğindeki kabinetlere kolaylıkla montajlanabilir. Yangın ve sabotaj alarmı ile bina otomasyonlarına entegre edilebilir.

Ankara'da geçiş kontrol ve güvenlik çözümleri üreten BioAffix markasına ait logo
Çağrı Merkezi : +90 850 305 66 37
Faks : +90 312 213 06 20
E-Posta : [email protected]

Çözümler

Geçiş Kontrol Çözümleri

Havalimanı Çözümleri

Mobil Güvenlik Çözümleri

Siber Güvenlik Çözümleri

Biyometrik Çözümler

Veri Merkezi Güvenliği Çözümleri

Yazıcı Güvenliği Çözümleri

Sağlık Çözümleri

© 2023 BioAffix®

Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Çerez Politikası