Bağlantı klemensleri ve güç giriş kısmı gözüken bağımsız güç donanımı BioAffix® Secure I/O Distributor cihazının üst yan görüntüsü

BioAffix®
Secure I/O Plus Distributor
Bağımsız Güç Dağıtım Donanımı

Geçiş Kontrol ve güvenlik sistemlerinin kısa devre ile sabote edilmesini önlemek amacıyla geliştirilmiş bağımsız güç dağıtım donanımı BioAffix Secure I/O Distributor’un özelliklerini keşfedin.

Güç Yönetimini Bağımsız Kılın

BioAffix Secure I/O V3’ün üzerinde yer alan 8 giriş ve 8 çıkış ile dilediğiniz tüm kontak alabilen cihazları kontrol edebilirsiniz. Aynı zamanda 16 adet Secure I/O V3’ü paralel bağlayarak, 128 giriş / 128 çıkışa kadar kontrolü tek bir noktadan yapabilirsiniz.

Sabotaj Engelleyici

Bağımsız elektrik sigortaları sayesinde, sabote edilen cihazı hattan düşürerek diğer cihazların güvenle çalışmasını sağlar.

Harici Güç Kaynağı

Harici güç bağlantısı sayesinde, BioAffix Secure I/O Distributor, şebeke bağlantısı kesilse dahi ikinci kaynaktan / aküden çalışmaya devam eder.

Akıllı Sigorta​

Herhangi bir uç noktadan kaynaklı elektriksel sorunda, diğer hatlar çalışmaya devam eder.

DIN Ray Bağlantısı​

DIN ray bağlantı noktası ile dilediğiniz herhangi bir alanda, BioAffix Secure I/O Distributor cihazını, kullanım amacınıza uygun olacak şekilde yerleştirebilirsiniz.

DIN montaj rayına bağlanmış bağımsız güç donanımı BioAffix Secure I/O Plus 422

LED Göstergeleri​

BioAffix Secure I/O Distributor’un üzerinde yer alan LED göstergeleri sayesinde, bağlı olan tüm hatların durumunu tek seferde gözlemleyebilirsiniz.

Bağımsız güç donanımı BioAffix® Secure I/O Distributor cihazının üstten görünümü

Yüksek Amperli Güç Çıkışları​

BioAffix Secure I/O Distributor’un üzerinde yer alan 20 adet yüksek amperli güç çıkışı sayesinde çok sayıdaki cihazın güç yönetimini güvenle sağlayabilirsiniz.

Geçiş kontrol ve güvenlik sistemlerinin sabote edilmesini önleyen bağımsız güç donanımı BioAffix® Secure I/O Distributor cihazının kesit görüntüsü

BioAffix Secure I/O Distributor'un Teknik Özelliklerini Keşfedin​

Yüksek verimlilik sağlayacak teknik özelliklerine daha yakından bakın.

İlgili Ürünler

BioAffix® Secure I/O Distributor ile birlikte kullanabileceğiniz ürünleri inceleyin

Geçiş Kontrol

Kart Okuyucu

Giriş/Çıkış Ünitesi

© 2024 BioAffix®

Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Çerez Politikası